Pomalu,ale jistě přesunuto na TUMBLR

Srpen 2011

Poznaň photos

12. srpna 2011 v 16:30 | FMXworld |  Contests,shows

všechny fotky jsou samozřejmě k nalezení v galerii ------>>>CLICK


Red Bull X fighters , Polsko

4. srpna 2011 v 12:35 | FMXworld |  Contests,shows
Uteklo to jako voda a už v sobotu se jede další závod přestižní soutěže RB X- Fighters. Další zastávkou je tentokrát polská Poznaň.
Tentokrát své umění předvedou i čerstvý držitelé medailí z x- Games, které se konali před týdnem v Los Angeles.
Hlavním favoritem na vítězství bude jako vždy Nate Adams, který na X Games získal dvě zlaté v disciplínách Freestyle a Speed & Style. Nate rozhodně pomýšlí i na triumf v Polsku. Dalším medailistou z X Games, který se představí je z X Games stříbrný Adam Jones. Adam získal stříbro ve Freestylu a chtěl by se pořádně prosadit i v X Fighterech, kde se mu tento rok až tak moc nedaří. K favoritům se řadí Dany Torres, třetí z Freestylu na X Games.

Aspirantem na stupně vítězů je i Andre Villa z Norska, velmi kvalitní výkon lze čekat i od Eiga Sata. Poprvé se letos v Red Bull X Fighters ukáže i šampion zo roku 2008 Mat Rebeaud. Své umění předvede i Jackson Strong, který má zlatou z X Games, kde předvedl frontflip v Best Tricku.
Český fanoušek,ale nepříjde zkrátka. vždy´t české barvy budou tentokrát hájit úřadující mistr světa Libor Podmol a Petr Pilát,který na RB X-Fighters není žádným nováčkem.

Živě můžete tuhle polskou bitvu sledovat tradičně na stanici Nova sport netradičně už v 20:45
Seznam jezdců
Nate Adams (USA)
Beau Bamburg (USA)
Dany Torres (ESP)
Adam Jones (USA)
Andre Villa (NOR)
Javier Villegas (CHL)
Mat Rebeaud (SUI)
Eigo Sato (JPN)
Libor Podmol (CZE)
Petr Pilat (CZE)
Jackson Strong (AUS)
Maikel Melero (ESP)


HF JAM za náma

4. srpna 2011 v 12:21 | FMXworld |  Contests,shows


Tak včera se jel ve freestyla parku v Modřanech už kultovní event, bez kterého si začátek druhé poloviny prázdnin ani FMX fanoušek neumí představit. Počasý klukům opravdu přálo tak nebyl důvod nepředvíst pořádnej FMX nářez v čele s pořadatelem a maniakem FMX Martinem Koreněm. Kromě něj se převvedli i Zděněk Fusek, Martin Shenk.....

fotky vypůjženy z FB od Ondřeje Holase <<<>>>>